Речник Держдепу США зробив заяву щодо загострення боїв на сході України
- Подробиці
- Опубліковано 01.02.2017 14:34
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1876

Заява виконуючого обов’язки речника Державного департаменту США Марка Тонера щодо порушення режиму припинення вогню на сході України:
«Сполучені Штати глибоко занепокоєні нещодавнім загостренням насилля навколо Авдіївки і Ясинуватої на сході України. З 28 січня спеціальна спостережна місія ОБСЄ повідомляє про різке збільшення бойових дій, в тому числі з використанням важкої артилерії та інших видів зброї, заборонених Мінськими угодами. Десятки українських військових та десять цивільних осіб стали жертвами боїв. 17,000 цивільних осіб, в тому числі 2,500 дітей, залишились без води, тепла або електроенергії. Для того, щоб запобігти більшій гуманітарній кризі, ми закликаємо до негайного і постійного припинення вогню та надання повного і безперешкодного доступу для спостерігачів ОБСЄ», - цитує заяву «Голос Америки».
Будинок Державного департаменту США в Вашингтоні. Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.06.2026 09:33
Збито та подавлено 132 цілі противника28.06.2026 09:27
1250 москалів подохло минулої доби на українській землі27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі