​У низці міст США пройшли акції протесту проти перемоги Трампа

У різних містах США в середу пройшли марші протесту проти несподіваної перемоги республіканця Дональда Трампа на президентських виборах у вівторок. Учасники демонстрацій засуджували його неоднозначну передвиборчу риторику щодо іммігрантів, мусульман та інших груп. Про це повідомляє «Голос Америки».


У Нью-Йорку тисячі демонстрантів заповнили вулиці в центральній частині Мангеттена, які ведуть до будівлі Trump Tower на П'ятій авеню, де проживає Трамп. Сотні інших зібралися в мангеттенському парку, скандуючи: «Не мій президент!».

У центрі Чикаго близько 1 800 людей зібралися біля готелю Trump International Hotel and Tower, скандуючи гасла: «Ні Трампу!» «Ні Ку-клукс-клану!» «Ні расизму в США!».

Поліція Чикаго перекрила дороги в цьому районі, перегородивши шлях демонстрантам.

«Я дійсно в жаху від того, що сталося в цій країні», - каже 22-річна Адріана Ріццо, тримаючи в руках плакат зі словами: «Користуйтеся своїми правами, поки є можливість».

Демонстранти виступали проти передвиборних обіцянок Трампа побудувати стіну на кордоні з Мексикою, щоб відгородитися від нелегальних іммігрантів.

Сотні людей вийшли на вулиці Філадельфії, Бостона, Сіетла і Портленда. Організатори протестів планують виступи в Сан-Франциско, Лос-Анджелесі і Окленді.

У столиці Техасу Остіні, за даними поліції, на демонстрацію протесту вишили близько 400 осіб.

Представники передвиборчого штабу Трампа поки що не відповіли на прохання прокоментувати протести. У своїй промові з нагоди перемоги на виборах Трамп сказав, що буде президентом усіх американців. «Настав час, коли ми повинні згуртуватися, як єдиний народ», - сказав він.

Раніше в цьому місяці його штаб відхилив підтримку газети Ку-клукс-клану, заявивши, що «Трамп і його передвиборний штаб відкидають ненависть в будь-якій формі».

«Покоління мрії» побоюється депортації

Раніше в середу близько півтори тисячі учнів і викладачів школи Berkeley High School в Берклі в районі Сан-Франциско, відомого ліберальною політикою, зібралися на акцію протесту і пройшли маршем до кампусу Каліфорнійського університету в Берклі.

Сотні старшокласників і студентів також взяли участь у вуличних акціях протесту в Сіетлі, Фініксі, Лос-Анджелесі, Окленді, Річмонді, Ель-Серріто та інших містах.

Близько 300 старшокласників, переважно латиноамериканського походження, покинули заняття в Лос-Анджелесі, щоб взяти участь в марші до будівлі мерії, де пройшов короткий, але бурхливий мітинг.

Учасники мітингу тримали плакати з гаслами «Ні підтримки расизму!», «Не мій президент!», «Іммігранти зроблять Америку великою!» І скандували по-іспанськи: «Поки ми єдині, ми непереможні».

Як повідомили представники школи, багато з цих учнів відносяться до так званого «покоління мрії», тобто є дітьми нелегальних іммігрантів, і побоюються депортації при адміністрації Трампа.

«Діти не повинні жити в страху, побоюючись депортації», - сказала одна з організаторів протесту Стефані Іполіто. Вона зазначила, що її батьки є громадянами США.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.