Доперемовлялися - Україна опинилася в епіцентрі скандалу втручання у вибори США
- Подробиці
- Опубліковано 13.07.2017 14:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1995
Ймовірний новий голова ФБР у середу пообіцяв розібратись, чи втручалась Україна у вибори у США у 2016-му році, а речниця Білого дому того ж дня заявила журналістам, що «якщо і є якісь докази змови у ході минулих президентських виборів у США, то це - докази змови між Демократичною партією США та урядом України», повідомляє «Голос Америки».
Посольство України у США стверджує, що «жодним чином не координувало із Демократичним національним комітетом жодних зусиль для проведення досліджень чи будь-яких дій, направлених проти кандидатів на виборах Президента США або членів їх команд».
У ході Сенатських слухань щодо затвердежння нового голови ФБР, кандидату на цю посаду Крістоферу Рею довелось відповідати на питання сенатора-республіканця Ліндсі Ґрема. Той попросив претендента висловити оцінку закидів про втручання України у перебіг виборчої кампанії 2016 у США. Такі закиди на початку 2017-го року з'явились на шпальтах видання Politico у статті «Спроби України саботувати Трампа нашкодили їй самій» журналіста Кеннета Фоґеля.
Ліндсі Ґрем, який є одним із провідних рушіїв розслідування втручання росії у вибори у США, запитав Рея: «Розслідування видання Politico виявило, що американка українського походження, яка консультувала DNC, зустрічалась із високопосадовцями Посольства України в Вашингтоні з метою викрити зв’язки співробітника виборчого штабу Трампа Пола Манафорта з росією, відповідно до повідомлень людей, безпосередньо обізнаних з ситуацією. Вам відомо про ці звинувачення?»
У відповідь потенційний голова ФБР заявив, що про звинувачення йому невідомо, але підтвердив тезу сенатора, що «для України було б неправильно втручатись у наші вибори».
«Я з задоволенням займусь цим», - заявив Рей про необхідність розібратись у питанні «втручання України у вибори США».
Пізніше у середу речниця Білого дому, відповідаючи на звинувачення про втручання росії у вибори США на боці Трампа, заявила, що змова Демократичної партії із урядом України, на її думку, підкріплена більшою кількістю доказів. При цьому у Білому домі також послались на розслідування Фоґеля.
«Якщо і є якісь докази змови у ході минулих президентських виборів у США, то це - докази змови між Демократичною партією США та урядом України», - заявила у середу речниця Білого дому Сара Сандерс.
Фото АР
Також з цієї категорії...

МММэшник Мавроди рассказал, как обмануть...
24 апр. 2009 г.

За участниц панк-группы Pussy Riot...
14 мая 2012 г.

Націоналісти вимагають звільнити режисера Сенцова
28 авг. 2015 г.
Набираючі популярність...

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.07.2025 11:29
Збито 178 ворожих повітряних цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі