Партія Макрона отримала абсолютну більшість у нижній палаті парламенту
- Подробиці
- Опубліковано 19.06.2017 09:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1448
Незважаючи на рекордно низьку явку, партія президента Франції Еммануеля Макрона отримала абсолютну більшість місць в нижній палаті парламенту за підсумками другого туру виборів, що відбувся в неділю. Такими є перші дані опитувань.
Новий президент-центрист і його партія «Республіка, Вперед!» отримали переконливу перемогу, набравши від 355 до 425 місць з 577 крісел Національної Асамблеї. А це дає президенту Франції можливість проводити обіцяні реформи трудового законодавства та системи соціального забезпечення, повідомляє «Голос Америки».
Нова центристська партія Макрона з легкістю випередила традиційні ліві і праві партії, які займали чільні позиції в Національній Асамблеї протягом десятиліть.
Ультраправий «Національний фронт», очолюваний суперницею Макрона на виборах Марін Ле Пен, ймовірно, отримає менше 10 місць.
З моменту інавгурації Макрона пройшло трохи більше місяця, але за цей час він встиг здобути популярність на міжнародній арені. Він зіграв з президентом США Дональдом Трампом в ініційовану ним самим гру рукостискань і переміг. Він піддав критиці російського лідера володимира путіна, стоячи поруч з ним. Він також виступив з новими пропозиціями щодо вирішення питання змін клімату, після того як США оголосили про різкий розворот своєї позиції у цій сфері.
Фото АР
Також з цієї категорії...

Канада допоможе провести Україні вибори...
22 мар. 2012 г.

У Підмосков'ї Путін будує величезний...
26 нояб. 2014 г.

Російську юристку під час зустрічі...
15 июл. 2017 г.
Набираючі популярність...

Україна - європейська держава чи...
5 июн. 2025 г.

Трамп запроваджує масштабну заборону на...
5 июн. 2025 г.

Іран не виключає дипломатичного вирішення...
5 июн. 2025 г.
Останні новини
05.06.2025 21:56
Іран не виключає дипломатичного вирішення суперечки з США05.06.2025 20:32
Україна - європейська держава чи диктатура мафії?05.06.2025 10:44
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА05.06.2025 10:35
930 кацапів подохло минулої доби на українській земліОперація тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі