Девід Кемерон закликав лідера британської опозиції піти у відставку
- Подробиці
- Опубліковано 30.06.2016 07:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1803
Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон закликав лідера опозиційної партії лейбористів Джеремі Корбина піти у відставку заради національних інтересів. Виступаючи в Палаті громад британського парламенту, Кемерон зазначив, що має намір залишити пост прем'єр-міністра і голови Консервативної партії до з'їзду партії, який відбудеться восени, повідомляє інформаційне агентство Анадолу.
«Те, що ти сидиш там, може піти на користь моєї партії, але не моєї нації. Іди, я прошу тебе», - сказав Кемерон.
Прем'єр зазначив, що уряд готує новий законопроект по боротьбі з ксенофобією в країні, прояви якої зросли після рішення британських виборців про вихід з ЄС.
Відповідно до законодавства буде приділятися увага заходам з надання допомоги жертвам і своєчасному оповіщенню про подібні атаки.
Також з цієї категорії...

Сенатор США закликає звільнити Юлію...
12 апр. 2013 г.

У Білому домі спростували чутки...
25 сент. 2018 г.

У Конгресі США екс-прокурор Мюллер...
25 июл. 2019 г.
Набираючі популярність...

Чому затримали двох польських арбітрів...
6 авг. 2024 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.
Останні новини
15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі