​У США розглядають нові санкції проти росії

Сенат США має намір ініціювати законодавство про посилення санкцій проти росії після того, як адміністрація президента США офіційно звинуватила рф в організації політичних хакерських атак напередодні президентських виборів у США, повідомляє «Голос Америки».


Голова сенатського підкомітету з питань кібербезпеки, республіканець Корі Ґерднер заявив, що планує представити законопроект, який зобов’язуватиме адміністрацію президента розслідувати діяльність російських «кіберзлочинців», причетних до кібератак у Сполучених Штатах. За його словами, документ також передбачатиме «агресивне застосування санкцій» там, де необхідно.

У п’ятницю кілька державних установ США, які підпорядковані адміністрації президента, заявили, що за останніми кібератаками на системи електронного листування осіб та установ у США, включно із зламами імейлів Національного комітету Демократичної партії та інших політичних організацій, стоїть уряд росії.

«З огляду на масштаб та чутливий характер цих зусиль, лише найвищі високопосадовці росії могли віддати наказ про подібні заходи», - йдеться у заяві. При цьому у заяві не уточнюється, яка саме мотивація була у росіян.

«Ці крадіжки та викриття інформації мали на меті втрутитися у виборчий процес США, - мовиться у заяві. - Така діяльність не нова для москви. Росіяни використовували подібну тактику та методи по всій Європі і Євразії, щоб, серед іншого, вплинути на громадську думку».

Заяву двох відомств адміністрації президента США політичні оглядачі вважають історичною. Раніше офіційно Вашингтон назвав чотири країни, від яких походить кіберзагроза, це росія, Китай, Північна Корея та Іран. Утім росія – єдина з цих країн, кіберактивність якої уряд США публічно ніколи не засуджував.

Корі Ґарднер. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.