росія знову наклала вето на резолюцію США з розслідування хімічних атак в Сирії
- Подробиці
- Опубліковано 17.11.2017 11:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1409
росія в десятий раз з моменту початку громадянської війни в Сирії в 2011 році заблокувала резолюцію Ради Безпеки ООН по цій близькосхідній країні. Цього разу москва наклала вето на проект резолюції, розроблений Сполученими Штатами і покликаний відновити розслідування хімічних атак в Сирії. Дія спільного мандата ООН і Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) закінчується в п'ятницю, 17 листопада, повідомляє «Голос Америки».
Наклавши вето на американський варіант резолюції, росія відкликала свій, оскільки він не недоотримав необхідної підтримки перед винесенням на голосування.
26 жовтня експерти об'єднаної місії ООН і ОЗХЗ поширили доповідь, з якої випливало, що за використанням забороненого нервового агенту зарин у ході авіанальоту 4 квітня на сірійське місто Хан-Шейхун стояли сирійські урядові сили.
У москві тоді заявили, що в доповіді в якості доказів використовуються «ангажовані свідоцтва, і російській стороні потрібно провести детальний аналіз цього документа».
Для затвердження резолюції на продовження спільного мандата ООН і ОЗХЗ необхідно дев'ять голосів, а також, щоб жоден з постійних членів Радбезу ООН - США, Франція, росія, Великобританія і Китай - не наклали вето на запропонований документ.
Проект резолюції підтримали 11 країн. росія і Болівія проголосували проти, а Китай і Єгипет утрималися.
Як відомо, у результаті атаки 4 квітня на місто Хан-Шейхун в сирійській провінції Ідліб загинули близько 90 осіб, в тому числі жінки і діти.
Незабаром після атаки США завдали ракетного удару по сирійській авіабазі, звідки, за даними розвідки США, вилетіли сирійські бомбардувальники, які завдали хімічний авіаудар.
Фото АР
Також з цієї категорії...

Директор розвідки США заявив, що...
3 авг. 2018 г.

Імпічмент відволік адміністрацію Трампа від...
31 мар. 2020 г.

Генсек НАТО закликав росію не...
4 сент. 2021 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі