У Конгресі США передумали фінансувати будівництво стіни Трампа
- Подробиці
- Опубліковано 24.01.2018 19:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1653
Демократична партія в Конгресі відкликала свою пропозицію з фінансування проекту Трампа з побудови стіни на кордоні з Мексикою після того, як у Сенаті поновились переговори з питання нелегальних мігрантів, так званих «мрійників», які потрапили у США в дитячому віці і права яких захищає закон DACA, повідомляє «Голос Америки».
Через день після поновлення роботи федерального уряду в повноцінному режимі, лідер демократів у Сенаті Чак Шумер повідомив, що він відкликає пропозицію через те, що, на його думку, Трамп не дотримався угоди, досягнутої в п’ятницю.
«Ми маємо розпочати на новій основі, і пропозиція стосовно стіни більше не діє», - заявив репортерам Чак Шумер.
Трамп розмістив повідомлення в Twitter: «Засмучений Чак Шумер повністю розуміє, особливо після принизливої поразки, що якщо не буде стіни, не буде DACA. Маємо забезпечити безпеку, поряд з потужною обороною для нашого величного народу!»
У вівторок конгресмени висловили занепокоєння, що республіканці в Палаті представників будуть і надалі просувати законопроект з імміграції, згідно з яким майже 800 тисяч нелегальних мігрантів, так званих «мрійників», які потрапили у США в дитячому віці, отримають поновлення свого легального статусу на три роки, замість теперішньої можливості отримати громадянство.
У свою чергу, в рамках діалогу про імміграцію, Трамп звернувся до Конгресу за коштами на фінансування побудови стіни на кордоні з Мексикою.
Сенатор-демократ Ричард Дурбін у відповідь на питання журналістів чи Шумер пропонував Трампу згоду на те, щоб голосувати за виділення 25 мільярдів доларів на побудову стіни, сказав, що «він це зробив у контексті переговорів».
Чак Шумер. Фото АР
Також з цієї категорії...

Ядерный шантаж Путина провалился -...
12 дек. 2014 г.

У низці міст США пройшли...
10 нояб. 2016 г.

Пенс не потиснув руку представнику...
10 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

О редакции
11 мар. 2012 г.

Пару слов о фехтовальном бое...
28 июл. 2023 г.

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі