На польському узбережжі Балтики знайшли сигнальні ракети російських підводних човнів
- Подробиці
- Опубліковано 01.06.2018 13:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1945
Щонайменше у трьох місцях на польському узбережжі Балтійського моря знайшли сигнальні ракети з російських підводних човнів, - передає RMF FM. Зазначається, що такі ракети використовуються, наприклад, у разі аварійного підйому судна, аби позначити його місце розташування, повідомляє Польське радіо.
Знайдені ракети належать підводному човну проекту 877 «Палтус» (за класифікацією НАТО «Kilo»). У польському воєнно-морському флоті єдиним судном цієї серії є підводний човен «Орел» (пол. «Orzeł»). Ракети, які в останні дні знайдено на польських пляжах, напевно не належать польському судну, - запевнили польські моряки.
У Третій корабельній флотилії в Ґдині у розмові з радіо RMF FM повідомили, що човен, з якого походять ракети, російського виробництва, однак росіяни будують їх також на експорт. «Можливо, що на новому човні проводили якісь випробування, або на якомусь з російських човнів», - вважають польські моряки.
Невідомо, коли були випущені знайдені ракети. Вони можуть дрейфувати протягом багатьох тижнів. Перша інформація про виявлення такого предмета на пляжі в Ястарні з’явилася 25 травня. За декілька днів чергову ракету було знайдено на півострові Гель, а потім на Собєшевському острові.
Теоретично ракети не становлять загрози, однак у польському війську закликали повідомляти поліцію у випадку виявленого об’єкта військового походження.
Фото RIA Novosti
Також з цієї категорії...

Американська компанія з Техасу вже...
22 нояб. 2017 г.

Якої агресії очікувати від путіна...
25 дек. 2018 г.

До Східної Європи прибуває потужний...
14 апр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Как стать миллионером в Украине...
24 мар. 2012 г.

«Я хочу…» Януковича - важнее...
16 мая 2012 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі