США дадуть мільйон доларів на проекти розвитку свободи інтернету в Україні - Держдеп
- Подробиці
- Опубліковано 11.03.2019 09:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1554

США нададуть українським недержавним організаціям гранти на понад мільйон доларів на проекти розвитку свободи інтернету в Україні.
Американський уряд готовий підтримати проекти, які допоможуть розвитку відкритого, надійного і безпечного інтернету, а також забезпечать вільний потік інформації онлайн, - говориться у повідомленні Державного департаменту США. Програма також повинна акцентуватися на проблемі поєднання принципів свободи слова із потребами національної безпеки, передає «Голос Америки».
За даними організації Дім Свободи, за останні роки Україна скотилася у рейтингу свободи в інтернеті з категорії «вільна» до «частково вільна». Зокрема це відбулося через блокування урядом України низки російських медіа платформ, а також постійними спробами українських силових структур «контролювати та забороняти» свободу висловлювань в інтернеті.
Фото з відеоролика VOA
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
18.05.2026 10:26
Збито та подавлено 4 ракети та 503 ворожих БпЛА18.05.2026 10:17
1220 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.05.2026 11:01
Збито та подавлено 279 ворожих БпЛА17.05.2026 10:55
1170 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 травня


Коментарі