Трамп хоче, щоб санкції проти Північної Кореї наразі продовжувалися
- Подробиці
- Опубліковано 12.04.2019 11:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1832

Президент Дональд Трамп повідомив, що США хочуть, щоб санкції проти Північної Кореї наразі продовжувалися. Про це він заявив на зустрічі з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном. На зустрічі в Овальному кабінеті з лідером Південної Кореї у четвер Трамп заявив, що вважає, що санкції, які застосовуються, щоб тиснути на Кім Чен Ина, щоб він відмовився від своєї програми ядерної зброї, перебувають на рівні, який є «справедливим», повідомляє «Голос Америки».
Це перша зустріч президента Південної Кореї Мун Чже Іна з Трампом після невдалого саміту Трампа з Кімом у В'єтнамі в лютому.
Мун виступає як посередник для вирішення ядерного протистояння. Він наполегливо працював, щоб сприяти поліпшенню відносин між Північчю і Півднем і не хоче бачити згортання ядерних переговорів.
Трамп стверджує, що США хочуть, щоб санкції зберігались.
Фото Reuters
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
04.07.2026 12:25
Збито та подавлено 69 цілей противника04.07.2026 12:19
1190 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 липня


Коментарі