Кандидат у президенти США від демократів, у разі обрання, пообіцяв розповісти все про прибульців
- Подробиці
- Опубліковано 08.08.2019 14:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1018
Популярний кандидат у президенти США від Демократичної партії сенатор Берні Сандерс у ході інтерв'ю пообіцяв, у разі обрання на посаду, поділиться із американцями усім обсягом інформації про прибульців. Відповідну пропозицію Сандерс озвучив під час появи на популярному у США подкасті комедіанта та ведучого бійцівських шоу UFC Джо Рогана. Відповідно до опитувань, Сандерс є один із найбільш популярних претендентів на номінацію Демократичної партії США на президентські вибори 2020-го року, повідомляє «Голос Америки».
Відповідаючи на запитання ведучого, Сандерс заявив, що у разі обрання президентом, з'явиться на шоу знову, щоб повідомити про інформацію, доступ до якої отримає.
Загалом інтерв'ю, яке тривало понад годину, надало Сандерсу можливість розлого розкрити свою позицію з приводу таких питань, як доступ до охорони здоров'я для американців та ін. Сандерс також висловив жаль з приводу того, що формат президентських дебатів Демократичної партії не дає кандидатам розкрити зміст їх програм та позицій.
Один із слухачів подкасту висловив захоплення з приводу того, що «отримує найбільш інформативні, придатні для сприяння інтерв'ю з кандидатами з подкасту, який веде комедіант».
У ході подкасту Сандерс заявив, що у разі обрання його уряд не буде складатись з мільярдерів, а міститиме «представників робочого класу, профспілок».
Берні Сандерс. Фото АР
Також з цієї категорії...

Світ засудить Україну, якщо вона...
7 нояб. 2015 г.

Генерал Кертіс Скапарротті виступив за...
24 мар. 2017 г.

Євроінтеграція олігархів за програмою «золотих...
18 сент. 2017 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі