Байден заперечив звинувачення Трампа у неправомірних діях в Україні
- Подробиці
- Опубліковано 22.09.2019 12:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1490
Колишній віце-президент США і теперішній учасник президентських перегонів Джо Байден заперечив слова президента США Дональда Трампа про свої можливі невідповідні дії в Україні. «Жодне достойне довіри видання не вірить цим заявам. Жодне. І тому я не маю коментарів, крім того, що президент має почати діяти як президент», - заявив політик.
Про це повідомляє «Голос Америки»
У п'ятницю Трамп закликав розслідувати заяви Байдена, «де він говорить про мільярди доларів, які він не дасть певній країні, поки певного прокурора не усунуть від справи», ймовірно, маючи на увазі зусилля Байдена по відстороненню українського прокурора Шокіна, якого вважали корупціонером. Адвокад Трампа Рудольф Джуліані вважає, що Байден, наполягаючи на відставці Шокіна, міг керуватись не намірами зменшити корупцію в Україні, а намагатись створити особливі умови для бізнесової діяльності свого сина членом ради директорів української приватної газової компанії Бурісма.
«Заява президента прозвучала в контексті скандалу, що розгорівся між Білим домом і Конгресом після того, як ЗМІ повідомили про якусь «обіцянку» президента Трампа лідеру іноземної держави, розкриту інформатором в розвідці. ЗМІ пов'язали це з можливою розмовою Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.
Трамп назвав цю інформацію «сміховинною історією», - пише «Голос Америки».
Джо Байден. Фото АР
Також з цієї категорії...

Трамп готов развалить НАТО и...
28 июл. 2016 г.

Російський опозиціонер розповів у Сенаті...
30 мар. 2017 г.

Адміністрація Трампа планує відкрити контакти...
22 апр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.

Поліцейські з’ясовують обставини вибуху в...
15 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
16 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі