Комітет Палати Представників з розвідки заслухає свідчення викривача телефонної розмови Трампа з Зеленським
- Подробиці
- Опубліковано 30.09.2019 11:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1990

Голова Комітету Палати Представників з розвідки конгресмен-демократ Адам Шифф заявив, що члени Комітету домовилися заслухати викривача, чия скарга стала підставою для розслідування у справі імпічменту президента Дональда Трампа, повідомляє «Голос Америки».
«Як Директор Макґваєр (В.О. Директора Національної розвідки США-ред. ГА) пообіцяв під час слухань, викривачу буде дозволено прийти сюди, і прийти без застережень з боку Міністерства юстиції чи Білого дому, про що він/вона може говорити, а про що ні. Ми отримаємо невідфільтровану інформацію від цього викривача», - сказав Шифф в програмі «На цьому тижні» на каналі ABC News.
«Ми вживаємо всіх можливих заходів обережності, щоб заслухати це свідчення таким чином, щоб захистити особистість викривача… З огляду на загрози, з якими виступає президент… можете уявити, які тривоги з приводу безпеки виникають в цьому випадку», - додав він.
У той же час радник президента Трампа Стівен Міллер заявив телеканалу Fox News в неділю, що поведінка інформатора «нагадує поведінку шпигуна». «Президент Сполучених Штатів є викривачем, а ця особа є саботажником, який намагається підірвати демократично обраний уряд», - сказав Міллер.
Адам Шифф. Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.12.2025 12:05
Збито та подавлено 37 ворожих БпЛА17.12.2025 11:57
1730 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 18 грудня


Коментарі