Трамп звинуватив демократів у створенні загрози для американської демократії і назвав їх «божевільними»
- Подробиці
- Опубліковано 19.10.2019 09:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1604
Президент США Дональд Трамп звинуватив демократів у створенні загрози для «самої демократії» та виступив з новою порцією критики на адресу своїх опонентів, включно із спікером Палати представників Ненсі Пелосі, у зв'язку з розслідуванням щодо питання про імпічмент.
«Чим більшого досягає Америка, тим більше ненависті і гніву відчувають ці божевільні демократи. Вони божевільні», - сказав Трамп, виступаючи у комплексі American Airlines Center в Далласі, повідомляє «Голос Америки».
Нагадаємо, Пелосі ініціювала розслідування щодо імпічменту у Палаті представників у зв'язку з появою інформації про те, що Трамп намагався переконати президента України Володимира Зеленського почати розслідування щодо колишнього віце-президента Джо Байдена і його сина Хантера.
Трамп назвав розслідування щодо імпічменту «полюванням на відьом» і заявив, що демократи намагаються змінити результати виборів 2016 року, на яких він переміг.
«Божевільна Ненсі. Ця божевільна Ненсі, вона божевільна», - сказав Трамп про Пелосі.
«На кін поставлено виживання самої американської демократії, - заявив президент. - Ось чого вони домагаються. Але ми ніколи цього не допустимо».
Виступ Трампа у Далласі покликаний активізувати його ключовий електорат в штаті, де йому пророкують перемогу на виборах 2020 року. Техас не голосував за демократів на президентських виборах з часів Джиммі Картера в 1976 році, проте із збільшенням числа виборців-демократів у таких великих містах, як Остін і Х'юстон, боротьба може виявитися більш напруженою, ніж зазвичай.
Передбачається, що Трамп не зможе виграти вибори, якщо не отримає голоси 38 вибірників штату в електоральному коледжі. За підсумками двох заходів у Техасі, Трампу вдалося зібрати 5,5 мільйона доларів на свою кампанію з переобрання і на користь Національного комітету Республіканської партії.
Колишній член Палати представників і кандидат в президенти від Демократичної партії Бето О'Рурк, за рейтингами відстає від своїх суперників, провів власне захід у техаському місті Гранд-Прері.
«Президент сіє ненависть і расизм. Він намагається змусити людей боятися існуючих між ними відмінностей. Але сьогодні техасці згуртуються, і ми всі разом дамо цьому відсіч», - написав О'Рурк у Twitter, пише «Голос Америки».
Дональд Трамп на мітингу у Далласі. Фото АР
Також з цієї категорії...

Барак Обама сделал заявление по...
19 июл. 2014 г.

Поліція Лондона заарештувала засновника WikiLeaks...
11 апр. 2019 г.

У США кілька штатів ще...
5 нояб. 2020 г.
Набираючі популярність...

Російський ферохром під індійським прапором:...
28 июл. 2025 г.

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
18 авг. 2025 г.
Останні новини
18.08.2025 10:15
Збито 88 ворожих БпЛА18.08.2025 10:07
940 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.08.2025 14:20
Збито-подавлено 40 ворожих БпЛА17.08.2025 14:14
Історична зустріч без практичних результатівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 серпня обговорили такі теми:
Коментарі