Після нападу на посольство США у Багдаді Трамп пригрозив Ірану великою відповідальністю
- Подробиці
- Опубліковано 01.01.2020 16:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1960

Президент Дональд Трамп сказав у вівторок увечері, що США не починатимуть війни з Іраном після того, як проіранські демонстранти намагалися штурмувати американське посольство в столиці Іраку. «Я не думаю, що Іран цього хоче. Це було б дуже коротко», - сказав Трамп журналістам, пише «Голос Америки».
Перед тим він написав у Twitter, що вважає саме Іран відповідальним за будь-які руйнування чи шкоду для людей на американських об'єктах.
«Вони заплатять велику ціну. Це не попередження. Це погроза», - написав президент.
У вівторок президент США розмовляв з іранським прем’єр-міністром Аделем Абдулом Магді про необхідність захисту американських працівників та об'єктів в Іраку, і в коментарях журналістам увечері він подякував іракському уряду
«Вони дуже гарно активізувалися», - сказав Трамп.
Фото AFP
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.02.2026 09:38
Нічна атака відбита: Сили оборони знешкодили 111 ворожих дронів24.02.2026 09:26
Чотири роки незламності: мінус 920 кацапів за добу!Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан проаналізували найгарячіші новини України та світу. Основні тези розмови:


Коментарі