Джо Байден, у разі перемоги на виборах президента США, обіцяє надати Україні смертоносну зброю
- Подробиці
- Опубліковано 26.08.2020 06:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4020

У разі перемоги на виборах президента США у листопаді, демократ Джо Байден обіцяє працювати над тим, аби надати Україні смертоносне озброєння. Про це він сказав у вітальному зверненні з нагоди 29 річниці незалежності України, опублікованому на сторінці його виборчої кампанії, повідомляє «Голос Америки».
«Як президент, я проясню кремлю, що вони мусять закінчити свою агресію та окупацію України. Адміністрація Байдена-Гарріс переконається, що Україна отримає необхідну економічну та військову підтримку, в тому числі смертоносне озброєння - водночас закликаючи Україну проводити важливі реформи, які є життєво необхідними для її успіху», - сказав Байден у зверненні.
Адміністрацію президента Барака Обами, в якій Джо Байден вісім років був віце-президентом країни, республіканці критикують саме за відмову надати Україні смертоносну зброю. Оборонне озброєння, зокрема протитанкові установки Джавелін, Україна отримала вже від адміністрації діючого президента Дональда Трампа.
Про важливість підтримки України в День незалежності також наголосили республіканські політики. Зокрема, про це у своєму зверненні згадав співголова групи підтримки України в Сенаті США Роб Портман.
«Сьогодні я вітаю вашу відвагу та відданість у зусиллях стати в один ряд з демократичними країнами світу. Захистити себе від російської агресії та бути відданими проведенню критично важливих урядових реформ. Як співголова Групи підтримки України в Сенаті, я гордий підтримати ці зусилля та очолити роботу Сенату з надання додаткової допомоги Україні», - зазначив сенатор Портман.
Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.04.2026 21:30
Реформа ТЦК: реальні зміни чи чергова зміна вивісок?09.04.2026 18:56
Іранський приклад Трампа для путіна09.04.2026 18:35
Ізраїль знімає обмеження після перемир'я між США та ІраномРоман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 квітня розповіли про події на ЛБЗ та глобальні зміни у світовій політиці


Коментарі