Тегеран критикує ставлення іракського прем'єра до США
- Подробиці
- Опубліковано 01.09.2020 15:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1244
Підсумки візиту іракського прем'єра до Вашингтона викликали різку критику в Ірані
Візит прем'єр-міністра Іраку Мустафи аль-Казимі в Вашингтон викликав критику Тегерану. На противагу очікуванням іранської сторони, аль-Казимі не оголосив точного графіку виведення американських військ з Іраку, а навпаки, виступив за розвиток зв'язку з Вашингтоном, підписавши ряд економічних угод з США.
Близькі до уряду ЗМІ та аналітики дотримуються думки, що візит іракського прем'єра до США був розрахований на зростання антиіранських настроїв в регіоні, в тому числі направлених на ослаблення впливу Ірану в Іраку.
Іранський експерт по Близькому Сходу Хусейн Ханізаде зі сторінок сайту Khabar.online привернув увагу до суті останніх американо іракських угод.
За його словами, угоди, підписані між Багдадом і Вашингтоном, відкрили для США шлях до нафтового ринку Іраку.
«Єдиним підсумком візиту Казими до США стало фактичне виведення американських військових з бази" Таджі ". Цей візит не приніс Іраку ніякої іншої економічної або політичної вигоди. Навпаки, ми стали свідками тиску і атак на близькі Ірану угруповання «Хашді-Шааб», «Катаїб Хезболла» і рух «Наджба». Прем'єр Іраку слід по хибному шляху », - сказав Ханізаде
За повідомленням Агентства Анадолу
фото Агентства Анадолу
Також з цієї категорії...

«УДАР» підписав угоду про співпрацю...
24 сент. 2013 г.

Американські військові вшанували День Пам’яті...
29 мая 2018 г.

Мюллер передав доповідь щодо втручання...
23 мар. 2019 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

Інформація щодо ліквідації наслідків сьогоднішньої...
4 июл. 2025 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі