Байден планує перше за 30 років підвищення податків, яке має профінансувати майбутню програму економічного розвитку Байдена
- Подробиці
- Опубліковано 16.03.2021 12:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3101
Адміністрація Байдена планує перше за 30 років підвищення федеральних податків у США. Даний крок покликаний допомогти втілити програму економічного розвитку Байдена, яку, за планами, має бути прийнято після втілення нещодавно ухваленого пакету економічних стимулів. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на власні джерела, пише «Голос Америки».
Як повідомляється, планується підвищення з 21% до 28% податку на прибуток корпорацій та збільшення оподаткування доходу американців, які отримують понад 400 тисяч доларів на рік, та ін.
Як відзначає видання, за підрахунками дослідницького центру Tax Policy Center, подібне підвищення податків дозволило би уряду США отримати близько 2.1 трильйона доларів протягом 10 років.
Повідомляється, що обсяг програми економічного розвитку Байдена, яка ще не представлена, може сягати 4 трильйонів доларів.
Підвищення податків адміністрацією Байдена стало предметом критики з боку його опонентів.
«Начувайся, Америко. Якщо ваш бізнес пережив сплеск COVID-19, можливо, вам доведеться поглянути у дуло підвищення податків від президента Байдена», - пише консервативне видання Red State.
Раніше у Республіканській партії розкритикували пакет економічних стимулів Байдена під час пандемії, який відомий як «План порятунку Америки». Байден підписав даний законопроект минулого тижня.
«Законопроект щодо витрат президента Байдена це класичний приклад перевищення повноважень з боку демократів в ім'я економічної підтримки під час COVID. Законопроект примудрився виділити лише ~1% витрат на вакцинацію та менше, ніж 9% на всю боротьбу у царині охорони здоров'я. Це, з великим відривом, один із найгірших законопроектів, які я бачив у Сенаті», - заявив лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл.
Фото АР
Також з цієї категорії...

Ініціатива Порошенка провести референдум щодо...
2 дек. 2017 г.

Трамп заявив, що його імпічмент...
24 авг. 2018 г.

Радбез ООН сьогодні екстрено розглядатиме...
26 нояб. 2018 г.
Набираючі популярність...

Вы еще верите партии власти?...
26 февр. 2012 г.

Григорій Немиря: Політична параноя Януковича...
20 апр. 2012 г.

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.
Останні новини
26.06.2025 09:53
Знешкоджено 24 ворожих БпЛА26.06.2025 09:39
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі25.06.2025 10:22
Знешкоджено 52 ворожих БпЛА25.06.2025 09:03
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 24 червня обговорили наступні теми:
Коментарі