У США генпрокурори 24 штатів вимагають від Байдена скасувати обов’язкову вакцинацію
- Подробиці
- Опубліковано 23.09.2021 19:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2526

Генеральні прокурори 24 з 50 штатів США надіслали листа президентові Джо Байдену, в якому попередили, що вживатимуть юридичних дій, якщо адміністрація не скасує указ про обов’язкову вакцинацію працівників. Відповідна заява розміщена на сайті генпрокурора штату Південна Кароліна Алана Вілсона.
«Незалежно від того, як ви ставитесь до вакцин, указ президента Байдена є незаконним, і якщо адміністрація не змінить курс, ми будемо застосовувати всі юридичні варіанти, щоб його скасувати», – йдеться у заяві.
У листі вказується, що найбільше занепокоєння викликає можливе відсторонення людей від роботи, особливо працівників охорони здоров’я, які зараз найнеобхідніші для боротьби з пандемією.
«Крім того, цей мандат ігнорує десятки мільйонів американців з природним імунітетом і сприятиме подальшому скептицизму щодо вакцин», – йдеться у листі.
«Я повністю вакцинований і закликаю всіх, хто може, зробити щеплення, але це питання дотримання закону. Ми вважаємо, що це також означатиме, що менша кількість людей буде вакцинована, що ми вже бачили в Нью-Йорку, де медичні працівники звільнилися через мандат Нью-Йорка на вакцинацію», – сказав Вілсон.
До листа приєдналися генеральні прокурори штатів Алабама, Аляска, Арізона, Арканзас, Флорида, Джорджія, Індіана, Канзас, Кентуккі, Луїзіана, Міссісіпі, Міссурі, Монтана, Небраска, Нью-Гемпшир, Північна Дакота, Огайо, Оклахома, Південна Дакота, Техас, Юта, Західна Вірджинія та Вайомінг.
Фото з відкритих джерел
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
04.12.2025 10:44
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛА04.12.2025 09:18
Потяг мирного процесу сунеться до прірви04.12.2025 08:59
1140 кацапів подохло минулої доби на українській землі03.12.2025 13:32
Засуджено чоловіка, який заперечував збройну агресію рфУ новому воєнному зведенні ведучий Ігор Гаврищак із Романом Світаном розкажуть про головні новини України та світу станом на 3 грудня


Коментарі