Для в’їзду до США тепер не потрібен обов’язковий тест на коронавірус - його скасували
- Подробиці
- Опубліковано 11.06.2022 12:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5110
Американські медіа повідомляють, що очікується рішення адміністрації Джозефа Байдена про те, що вже, починаючи з ранку неділі, 12 червня, вона скасовує вимогу про обов’язковий негативний тест на коронавірус для в’їзду до США. Про це представникам медіа сказав високопоставлений чиновник адміністрації в п'ятницю вранці, передає «Голос Америки».
Вимога, що стосувалася всіх пасажирів міжнародних рейсів, включно з американськими громадянами, діє з грудня. Мандрівники повинні були надати негативний результат тесту на COVID-19, зроблений не більше ніж за день до поїздки, або підтвердження одужання від вірусу протягом останніх 90 днів.
Як повідомляється, Центр контролю та профілактики захворювань (CDC) встановив, що тести більше не потрібні. Через три місяці він може знову переглянути це рішення, якщо виникне новий варіант COVID, який викликатиме занепокоєння, сказав посадовець.
Туристична індустрія місяцями лобіювала проти обмеження, яке стримувало міжнародні перельоти, адже люди боялися подорожувати через ризик «застрягти» у чужій країні через позитивний результат тесту, що могло б обійтися їм у тисячі доларів додаткових витрат на готель та харчування.
Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Результатом саміту G20, на якому...
7 сент. 2016 г.

Боротьба Трампа з компроматом у...
18 февр. 2017 г.

Трамп висилає з США 60...
26 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.

Поліція зʼясовує обставини ДТП з...
23 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
25 авг. 2025 г.
Останні новини
25.08.2025 09:43
Збито/подавлено 76 ворожих БпЛА25.08.2025 09:36
870 москалів подохло минулої доби на українській землі24.08.2025 10:01
Збито-подавлено 48 ворожих БпЛА24.08.2025 09:50
910 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі