П’ять відсотків від усього оборонного бюджету США щороку на допомогу Україні - це найкраща витрата коштів - сенатор-республіканець
- Подробиці
- Опубліковано 28.08.2023 18:25
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3461

Найважливіше завдання США для зміцнення їхніх позицій у протистоянні Китаю - це сприяти поразці росії в Україні, адже москва і Пекін - союзники, й слабкіша росія послаблює й Китай. Про це під час дискусії із Strider Technologies про зовнішню політику США розповів сенатор-республіканець від штату Юта Мітт Ромні, повідомляє Голос Америки.
Ромні, впливовий законодавець і колишній кандидат у президенти від республіканців у 2012 році, пояснив, що «лише приблизно 5% від усього оборонного бюджету США щороку на допомогу Україні - це для нас найкраща витрата коштів, яку ми колись робили».
«Ми не втрачаємо життя американців в Україні, українці борються героїчно проти росії, яка націлила на нас 15 ядерних боєголовок. Ми зменшуємо й розбиваємо російську армію відносно дуже невеликим коштом, у порівнянні із тим, що ми загалом витрачаємо на оборону», - сказав Ромні.
За його словами, слабша росія посилає сигнал Китаю щодо їхніх територіальних зазіхань, а головне - «це каже росії, що бажання путіна відновити російську імперію й захоплювати колишні радянські республіки - не справдиться». Тож допомагати Україні цілком відповідає національним інтересам США, підсумував Ромні, який також є відомим опонентом свого однопартійця - експрезидента Дональда Трампа.
Мітт Ромні. Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
13.11.2025 19:29
Факом по смартфону. Вилазимо з помиральної ями. Нам своє робити13.11.2025 19:09
Справжня криза влади ще попереду12.11.2025 22:03
ЗеМіндіч, або Як відрізати голову, що згнила?12.11.2025 09:39
Збито та подавлено 90 ворожих БпЛА12.11.2025 09:33
1000 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.11.2025 08:32
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПроаналізувала ситуацію на стрімі ведуча Ольга Білан разом з військовим експертом Романом Світаном станом на 10 листопада


Коментарі