Париж змінив підхід до війни на Близькому Сході - політичний пірует Еммануеля Макрона викликав занепокоєння
- Подробиці
 - Опубліковано 14.11.2023 18:36
 - 
        Автор: Конфлікти і закони        Конфлікти і закони
            
         - Переглядів: 3451
 

Президента Франції Еммануеля Макрона критикують за нещодавню зміну позиції щодо війни між Ізраїлем і ХАМАС. Французький лідер, який досі підтримував знищення ХАМАС, вже кілька днів закликає до припинення вогню в секторі Газа. Французькі ЗМІ пишуть, що паризький пірует викликає непорозуміння як в країні, так і за кордоном, повідомляє Польське радіо.
 
 
«Поворот Еммануеля Макрона викликає занепокоєння, - пише Le Figaro в сьогоднішньому випуску. - Говорячи про припинення вогню, президент Франції дистанціюється від позиції своїх близьких союзників - США і Німеччини, які виступають за гуманітарну перерву», - нагадує видання. Газета стверджує, що Макрон передумав, оскільки «боїться перенести конфлікт у Францію».
 
 Підтвердженням цього є той факт, що президент не взяв участі в недільному марші проти антисемітизму в Парижі. «Він є заручником внутрішніх розбіжностей», — пише Le Figaro. Французькі ЗМІ вважають, що непослідовні дії президента щодо Близького Сходу нагадують його політику щодо кремля після російської агресії в Україні. «Його реноме слабшає на міжнародній арені», — зазначає Le Monde. Видання пише про зростання невдоволення та напруги в президентській коаліції через дії президента.
 
 Як приклад дипломатичного провалу газета згадує пропозицію Еммануеля Макрона кілька тижнів тому створити коаліцію для боротьби з ХАМАС, яка не викликала жодної реакції на заході.
Фото РАР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
04.11.2025 09:38
Збито та подавлено 92 цілі противника04.11.2025 09:31
840 москалів подохло минулої доби на українській землі03.11.2025 21:29
Справи щодо війни, за якими радимо стежити цього тижняПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучою Ольгою Білан у воєнному зведенні за 3 листопада обговорили наступні теми:

            
            
            
            
            
            
            
            
            
            
            
            
            
Коментарі