У Пентагоні заперечили твердження про скорочення на 30 відсотків снарядів для України з початку війни Ізраїлю проти ХАМАСу
- Подробиці
- Опубліковано 22.11.2023 17:35
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 6049
Заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх не погодилась із повідомленнями про те, що США, буцімто, зменшили поставки для України артилерійських снарядів НАТО на 30% з початку війни Ізраїлю та ХАМАСу.
«Так, я бачила цю історію. Я б заперечила це твердження. Ми змогли забезпечувати Україну тим, що їй потрібно під час контрнаступу, і ми надалі будемо це робити з наближенням зими. Ми здатні це зробити. І також ми здатні підтримати Ізраїль у його потребах, щоб захиститися у війні з ХАМАСом», - сказала Сінгх, відповідаючи на питання журналістів під час брифінгу для преси у вівторок, повідомляє Голос Америки.
Раніше видання ABC News повідомило, з посиланням на українського посадовця, що з початку війни Ізраїлю проти ХАМАСу поставки снарядів стандарту НАТО, зокрема снарядів 155-мм калібру, скоротились на 30%.
«Вони (посадовці США - ред.) казали, що це не вплине на зобов'язання (від США - ред.), але це вплинуло», - цитує АВС слова українського посадовця, який говорив з виданням на умовах анонімності.
Снаряди калібру 155-мм є важливими для українських Збройних сил. Ці снаряди також використовує Ізраїль.
Сінгх запевнила - США можуть допомагати як Ізраїлю, так і Україні.
«Ми впевнені, що зможемо і те, й інше - і ми продовжимо робити і те, й інше», - додала вона.
Сінгх також вкотре закликала американський Конгрес схвалити запит президента США Джо Байдена на нову допомогу Україні: «Ми не зможемо зробити цього, якщо Конгрес не ухвалить додатковий запит на фінансування, який ми подали кілька місяців тому як потребу в терміновій, екстреній допомозі. І йдеться не тільки про Україну. Йдеться також про Ізраїль та Індо-Тихоокеанський регіон. Тож єдиний спосіб, як ми можемо продовжувати підтримку України, це якщо Конгрес схвалить той терміновий запит, про який ми звернулись».
Сабріна Сінгх. Фото AP
Також з цієї категорії...

Крихітній «голос Алеппо» в Мережі...
5 дек. 2016 г.

Трамп про зустріч із розвідниками...
7 янв. 2017 г.

Трамп-молодший розповів, навіщо зустрічався з...
8 сент. 2017 г.
Набираючі популярність...

Развести лоха. Лох – это...
5 мая 2010 г.

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Who is Viktor Yanukovych и...
30 апр. 2012 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі