​Іранці тренувались на Україні, щоб у подальшому атакувати Ізраїль


«Уперше за 40 років протистояння конфронтація між Ізраїлем та Іраном відбувається напряму, а не через проксі. Ми били по іранцях безпосередньо не раз усі ці роки, але вони завжди відповідали тільки через проксі», - таку думку висловив військовий оглядач та офіцер Армії оборони Ізраїля Ігаль Левін на своєму каналі і відзначив цікаву деталь:

«На мою думку, такі дії Ірану напряму пов'язані з тим, що він заручився підтримкою рф та іранські інструктори «обкатали» дрони-камікадзе «Shahed 136» на війні проти України. Фактично, іранці, завдяки росіянам, тренувались на Україні як в подальшому атакувати Ізраїль.

США та інші країни НАТО могли б в приватному порядку не публічно постачати Україні сучасну зброю та техніку і обкатувати її на полі бою, але вони просто затягували час навіть в поставках не дуже нової зброї, і цим скористалась і росія, і Іран, щоб масштабувати виробництво дронів-камікадзе та, врешті, перейти до наступного рівня ескалації в розробках російсько-іранських дронів-камікадзе.

Світова війна, насправді, давно почалась, і рф, і Іран є однією віссю зла, яка вже давно об'єдналась у цій війні. Тільки колективний Захід все ще гадає, що він зможе не прийти на цю війну і всю роботу зроблять інші з мінімальною підтримкою».

Фото ua.depositphotos.comКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.