Євгенія Тимошенко візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції

evgtniya konferentsiya

 
Дочка екс-прем'єр-міністра України Євгенія Тимошенко разом з заступником голови партії «Батьківщина», керівником комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорієм Немирєю 1-2 лютого беруть участь у 50-й Мюнхенській безпековій конференції.


Про це повідомляє персональний сайт Юлії Тимошенко, передають «Конфлікти і закони».

Планується, що в рамках конференції, одна з панелей якої присвячена Україні, Євгенія Тимошенко та Григорій Немиря проведуть низку зустрічей з провідними політиками світу.

Як відомо, Мюнхенську конференцію започаткували у 1963 році, у розпал «холодної війни», для зустрічі високих представників країн-членів НАТО з метою обговорення конфлікту між Заходом та Сходом. З того часу вже впродовж півстоліття щороку провідні політики світу та експерти з питань безпеки обговорюють актуальні питання політики безпеки та висловлюють свої погляди на кризи у певних країнах. У 2009 році на Мюнхенській конференції виступала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.