На переговорах в Мінську терористи висунули умови припинення обстрілів

minska zustrichТристороння зустріч у Мінську 23 червня конкретних результатів не дала, і як зазначили в ОБСЄ, переговори контактної групи з врегулювання війни на Донбасі «непрості».


Як повідомляє ТСН, на переговорах за участю представників України, ОБСЄ, Росії та делегатів від терористів йшлося про вибори на Донбасі, звільнення заручників та виплаті пенсій на окупованих територіях.


Представник так званої «ЛНР» на прес-конференції заявив, що обстріли готові зупинити тільки після політичних рішень про вибори і конституційній реформі.

ОБСЄ у свою чергу наполягає на продовженні мінських зустрічей. За словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, наступні зустрічі мають відбутися 2-го і 7-го липня.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.