путін дозволив росії використовувати ядерну зброю першою
- Подробности
- Опубликовано 03.06.2020 11:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 2775
рф, як і очікувалось, виходить на пряму застосування ядерної зброї не лише першою, але й, фактично, по будь-кому, якщо прочитати умови застосування ЯЗ та мати уявлення про те, як росіяни визначають методику загроз власній безпеці й можуть створювати провокативні ситуації (приміром, як обстріляли самі себе, аби виправдати агресію проти Фінляндії в 1939 році).
Як і в ті 30-40-і роки, 6 років поспіль (якщо прикладів Молдови й Грузії ще комусь було мало), ніхто зі сторонніх не хоче визнати очевидне щодо задуманого кінцевого шляху агресора, бо живуть переважно сьогоденням і не хочуть втрачати звичний комфорт. Відповідальним за тривалу агресію є лише агресор і жертва агресії, що потакала як агресорові, провокуючи його на наступні дії, так і занепокоєним спостерігачам і гарантам, котрі охоче поступилися б будь-чиїм суверенітетом, аби не псувати плани на відпустку.
Коли «дійде», то буде пізно, бо «повернути Крим» і «звільнити окуповані території» (як і, взагалі, припинити агресію на континенті) можна було і можна буде лише в один спосіб: довести державу-агресор і народ-агресор до такого стану, в якому вони вже самі перехочуть воювати. Що раніше таке рішення було б прийняте, то безкровніше все скінчилося б. Україна, за умов паралічу системи міжнародної безпеки в конкретному випадку, теоретично, могла це зробити й сама за підтримки деяких потенційних союзників, проте цілком демократично обрала спосіб «протистояння», котрий лише збудив агресора.
Як і в 40-і роки минулого століття, агресивні народи рф тепер можна буде зупинити лише в результаті масштабної війни із застосуванням ЯЗ. Якщо, звичайно, не повернутись до плану «А» - перекинути війну всередину росії (без заведення туди ЗСУ) й довести суспільство-агресор до такого стану, коли окремі етноси на території рф проситимуть програму НАТО «харчі в обмін на зброю». Але це могло б бути за умов, аби по цей бік кордону жили не українці.
А якщо повернутись до суті справи, то цей указ слід вважати профілактичним заходом кремля, аби остудити голови «деяким членам НАТО» й ще більше налякати «деяких українців» напередодні наступної планової перемоги росіян на території України. Вірогідно, у поточному році, до виборів у США.
Vassyl Laptiichuk, facebook.com
Фото radiotrek.rv.ua
Также из этой категории...

«Я хочу…» Януковича - важнее...
16 мая 2012 г.

«УДАР» ініціює створення міжфракційної групи...
30 нояб. 2012 г.

PR проект власти: прощай Наташка-полторашка,...
17 апр. 2013 г.
Набирающие популярность...

Сьогодні держсекретар США Ентоні Блінкен...
15 мая 2022 г.

Голова ГО «Всеукраїнська асоціація підприємців...
17 мая 2022 г.

Почему Гетманцев должен уйти и...
21 мая 2022 г.
Последние новости
21.05.2022 13:49
О роли иконы украинского сопротивления15.05.2022 21:55
Один из секретов нашей победы15.05.2022 21:02
Про Південь, і не тільки15.05.2022 20:44
О всеобщей озабоченности «мировым продовольственным кризисом»Идет восьмидесятый день войны, а в рашистском запоребрике уже начали говорить о капитуляции и истерят по поводу бегства российских оккупантов
Комментарии