​Партія боягузів і пічних «вояків»

Українська партія боягузів і ледацюг вигадала собі чергову «цяцьку» в контексті головної ідеологеми партії: «росія сама розпадеться й здасться, і/або нас захистить Захід, а нам треба лише сидіти на березі, звісити ноги й чекати, доки її труп пропливе за течією».


Винахідливість означеної партії, що виринула в громадському й політичному житті навесні 2014 року тезами про «лише 5 із 140 тисяч ЗСУ можуть воювати», «ми не можемо опиратися агресії рф, бо там більше танків» (навіть син Верхголкома з чергового бодуна це пробельмотів на ТБ), «виконувати «Закон України про оборону» - недоцільно» (!!!) дивовижна. Слухаючи ці шаради маячні, уявляєш образ такого собі опецькуватого «козака» на печі з мискою вареників у сметані, що наповчає дружину й діток, як, насправді, треба «воювати».

Цього разу, за їхніми мареннями, «Військові кораблі США будуть конвоювати судна, що йдуть в українські порти Керченською протокою» (тобто, в Азовське море або з нього).

Закликаю пічних «вояків» хоч іноді відриватися від вареників і читати правову літературу, закони, у межах яких існує наша правова держава. Зокрема, звернути увагу на міждержавний договір між Україною й рф від 24.12.2003 (Договір між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки). Зокрема, на п. 3 ст. 2 цього Договору: Військові кораблі або інші державні судна третіх держав, що експлуатуються в некомерційних цілях, можуть заходити в Азовське море та проходити Керченською протокою, якщо вони прямують з візитом чи діловим заходженням до порту однієї із Сторін на її запрошення або дозвіл, погоджений з іншою Стороною.

Тобто, військові кораблі будь-якої країни, крім України й рф, не можуть без дозволу рф заходити в Азовське море. Тим більше, Керченською протокою, яку москва на глум боягузам оголосила суверенною рос. територією. І яка начхала на цей договір і не впускає в Азов навіть українські військові кораблі. Але то москва, столиця воюючої росії. «Вареникам», які досі зі сметаною на вусах повчають, що «росія сама розвалиться», цього не збагнути.

Те, чому Україна й досі (!) не хоче вийти з цього договору й установити в Азовському морі норми міжнародного морського права, окреме питання. Хто знайде на нього відповідь, той, серед іншого, знатиме, чому Україну не запросили на саміт НАТО влітку нинішнього року.

Vassyl Laptiichuk, facebook.com

Фото facebook.com/sluganarodu.officialКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Идет восьмидесятый день войны, а в рашистском запоребрике уже начали говорить о капитуляции и истерят по поводу бегства российских оккупантов

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.