​Єрмак - некомпетентність зі «статусом»

Послухала дуже уважно інтерв’ю керівника ОП А. Єрмака з журналісткою Н.Мосійчук. Взагалі, це не інтерв’ю, а постановка, де було все театрально, заздалегідь узгоджено-вивчено-відпрацьовано – «про всьо красивоє».


Висновок до огиди простий: вони живуть у своєму світі, де не існує народу, страждань, бідності. І в цьому світі немає декілька Україн – окупованої, прифронтової, тилової…

Не ставлять не зручних запитань - все поверх бар'єрів, навіщо ж заглиблюватись?!

Все у нашої влади вирішується «на раз-два», бо всі в світі їм повинні.

Виявляється, пан Єрмак не очікував від росіян звірств, «не очікував від росіян такого…» Постає логічне питання, чому ж не дослуховувались до попереджень з листопада місяця, до глави ЦРУ, який попереджав про десантну операцію в Гостомелі ще 12 січня. Нам не натякали, а говорили прямим текстом: починайте реагувати, а не чикайте, коли будуть всіх вбивати-руйнувати!

Якщо згадати всіх очільників ОП за роки незалежності, вони всі заводили в Україну - московію, всі були одіозними: Табачник, Литвин, Медведчук, Клюєв, Льовочкин, Лошкин.

Єрмак теж людина з сумнівною репутацією! Скажу більше - не компетентність зі статусом. Заберіть у нього посаду і... залишиться такий собі помічник російського депутата Ельбруса Тадєєва. На жаль, наразі ця людина вирішує долю нашої країни.

Коли дивлюсь/слухаю пані Мосійчук, згадую байку, яку в своїх спогадах написав Віталій Коротич: «На початку 30-х років М. Шолохов фігурально висловився на одному із з’їздів КПРС: «Буржуазні ідеологи кажуть, що письменники пишуть за вказівками партії. Ні, це не так. Ми пишемо за вказівкою наших сердець, а вони належать партії!»

Манана Абашидзе, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Манани Абашидзе



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 20 квітня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.