Уряд Великої Британії захищатиме свободу слова у відповідь на заборону США
- Подробиці
- Опубліковано 24.12.2025 21:39
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4384

«Хоча кожна країна має право встановлювати власні візові правила, ми підтримуємо закони та інституції, які захищають Інтернет від найшкідливішого контенту», – заявив речник британського уряду.
«Платформи соціальних мереж не повинні використовуватися для поширення матеріалів про сексуальне насильство над дітьми, контенту, що розпалює ненависть і насильство, або неправдивої інформації», – наголосив він, повідомляє Reuters.
Державний департамент США у вівторок оголосив про запровадження візових обмежень для п'яти осіб. Серед них були колишній комісар ЄС з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон, громадяни Великої Британії Імран Ахмед, директор Центру протидії цифровій ненависті (CCDH) та Клер Мелфорд, голова Глобального індексу дезінформації (GDI), а також Анна-Лена фон Ходенберг та Жозефіна Баллон з німецької організації HateAid.
Державний департамент США назвав їх «радикальними активістами», які прагнуть змусити американські інтернет-платформи прийняти цензуру.
Державний департамент звинуватив Бретона в тому, що він є архітектором Закону ЄС про цифрові послуги (DSA), який регулює роботу онлайн-платформ та пошукових систем, зокрема боротьбу з дезінформацією та забезпечення прозорості реклами, зокрема політичної.
Раніше рішення про заборону в'їзду до США п'ятьом особам засудили, серед інших, очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, голова Європейської ради Антоніу Кошта та президент Франції Емманюель Макрон.
Фото commons.wikimedia.org
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.02.2026 09:45
1250 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.02.2026 11:13
Збито та подавлено 69 ворожих БпЛА08.02.2026 11:06
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі07.02.2026 16:22
Збито та подавлено 24 ракети та 382 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 лютого


Коментарі