Захисника Тимошенко суд позбавив депутатства
- Подробиці
- Опубліковано 06.03.2013 16:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4734
«Суд постановляє адміністративний позов Голови Верховної Ради Володимира Рибака задовольнити, достроково припинити депутатські повноваження народного депутата Сергія Власенка від 6 березня 2013 року. Постанова суду є остаточною і не підлягає перегляду», - оголосили вирок судді.
На думку колегії суддів, народний депутат Власенко виконував функції захисника і у той же час не припинив своє право на зайняття адвокатською діяльністю, чим начебто підтвердив, що займався адвокатською діяльністю.
«Подання заяви Власенком 21 лютого до Вищої дисциплінарної комісії адвокатів не спростовує факту його зайняття адвокатською діяльністю», - оголосили судді.
У своєму рішенні вони також зазначили, що депутат Партії регіонів Володимир Мисик, який 19 лютого звернувся з відповідним поданням, та регламентний комітет діяли у межах закону. «Судова колегія прийшла до висновку, що дії регламентного комітету не суперечили закону», - оголосив суддя Зайцев.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі