​NASA вперше показало зразки астероїда віком понад 4 мільярди років

NASA вперше опублікувало результати першого дослідження зразків астероїда Бенну, вік якого складає 4,5 мільярда років. Це випливає із даних на сайті космічного агентства. У зібраному ґрунті виявлено високий вміст вуглецю та води, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Як зазначається, це свідчить про те, що у породі можуть бути виявлені будівельні блоки життя на Землі.

«Зразок OSIRIS-REx - це найбільший багатий вуглецем зразок астероїда, коли-небудь доставлений на Землю», - наводять ЗМІ слова глави NASA Білла Нельсона.

За словами Нельсона, він допоможе вченим дослідити походження життя Землі для майбутніх поколінь.

Фото aa.com.trКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.