Заява НМПУ щодо так званої заборони «пропаганди гомосексуалізму»
- Подробиці
- Опубліковано 15.10.2012 21:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2482
Насправді текст законопроекту не відповідає його назві. Головною метою документу є запровадження відповідальності за так звану «пропаганду гомосексуалізму». Але проект Закону не містить чіткого визначення такого поняття як «пропаганда гомосексуалізму». Це дає підстави для довільного тлумачення такого поняття і, таким чином, довільного покарання. Це може стати інструментом боротьби влади з незгодними, в тому числі і журналістами.
Практичне застосування цього законопроекту призведе до звуження прав громадян на свободу думки й слова та поширення самоцензури у суспільстві. НМПУ поділяє позицію Омбудсмена Валерії Лутківської, яка каже, що документ «створить широке поле для зловживань». Законопроект фактично створює механізм запровадження цензури у медійному просторі, що суперечить Конституції.
Права дітей на безпечний інформаційний простір медіа захищають без допомоги депутатів. Незалежна асоціація мовників (НАМ) вже запровадила європейський досвід саморегуляції. Телепрограми містять позначки про небажаний контент, а вже батьки самі визначають чи варто дітям переглядати подібну телепродукцію.
Медіа-профспілка закликає депутатів Верховної Ради зняти законопроект з розгляду.
Також з цієї категорії...

Якщо блок Черновецького прийде у...
17 июл. 2009 г.

Санкції, застосовані ЄС щодо 17...
28 янв. 2016 г.

У Тернополі під час отримання...
19 окт. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
17 сент. 2025 г.

1020 кацапів подохло минулої доби...
17 сент. 2025 г.

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі