Азаров створив службу погодження полювання у заповідниках

zapovidniki azarov

 
Як відомо, Кабінет Міністрів України скасував підрозділи Міністерства екології та природних ресурсів України в областях Постановою від 13 березня 2013 р. № 159 «Про ліквідацію територіальних органів Міністерства охорони навколишнього природного середовища» http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/159-2013-%D0%BF і створив нові, близькі за функціями органи при облдержадмінстраціях (Постанова від 15 травня 2013 р. № 338 «Про збільшення граничної чисельності працівників обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/338-2013-%D0%BF).


Приміщення і працівники практично не потерпіли змін, при заміщенні вивіски з «Держуправління ОНПС» на «Департамент екології та природних ресурсів». Проте наслідки цього для природи стали очевидними вже за місяць після скасування управлінь. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Національного екологічного центру України (НЕЦУ).

- Дослідження Положень про новостворені Департаменти екології та природних ресурсів при обладміністраціях показало, що новим департаментам доручено погоджувати мисливство на заповідних територіях, – пояснює заступник голови Національного екологічного центру України Олексій Василюк. – При цьому, відомо, що Закон України «Про природно-заповідний фонд України» забороняє будь-яке полювання на землях природно-заповідного фонду.

Так, у Положенні про Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації», що затверджене Розпорядженням голови Київської ОДА від 20.05.2013 №193, у п.4.17, зазначено, що Департамент видає дозволи на відстріл і відлов вовків, бродячих собак і котів, сірих ворон, сорок, граків, вовка, лисиці не в мисливський період у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Аналогічно, у п. 6.25. Положення про департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, що затверджене Розпорядженням голови обласної державної адміністрації №271/0/5-13 від 21 травня 2013 року, аналогічний департамент Львівської ОДА видає дозвіл на відстріл та відлов хижих та шкідливих тварин, добування мисливських тварин для наукових цілей, переселення в нові місця перебування в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду; а згідно п. 6.26. - видає дозвіл на селекційний та вибірковий діагностичний відстріли мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду. Подібні пункти знаходимо в положеннях про департаменти в решті областей.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Разговор президентов рф и США Владимира Путина и Джо Байдена будет рабочим, от него не нужно ждать прорывов

подробнее

Опрос

Як Ви сприйняли розслідування Bellingcat щодо вагнергейту?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.