НМПУ виявила: журналістів УНІАН з «розстрільного списку» розмістили майже у свинарнику

unian sanvuzol

 
Комісія з перевірки дотримання трудових прав та умов праці в інформаційному агентстві УНІАН Незалежної медіа-профспілки України відвідала новостворений Відділ моніторингу теленовин, де працюють члени профспілки. Візит відбувся 29 серпня 2013 року о 15:30 та тривав близько години, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ).

Нагадуємо, що п'ятьох працівників агентства, членів НМПУ за вказівкою генерального директора УНІАН Вадима Осадчого було переведено 28 серпня без попередження до новоствореного відділу телевізійного моніторингу. При цьому було порушено низку статей Кодексу законів про працю. НМПУ розцінює це як помсту за критику цензури в агентстві і протидію фейковим новинам, які розміщувало на сайті агентства керівництво УНІАН.

Члени комісії зафіксували наступне:

За наказом керівництва ТОВ УНІАН комісію профспілки не було допущено на територію приміщень, де розташовані робочі місця працівників – членів НМПУ новоствореного Відділу моніторингу теленовин.

Приміщення корпусу (коридори, туалети та інші місця загального користування) є частково освітленими. Зокрема, не освітлені коридори, шлях до санвузла та сходові клітки. Підвісні стелі у коридорі безпосередньо біля дверей орендованого офісу частково розібрані, з них звисає незаізольована електропроводка та інші деталі комунікаційного обладнання. Санітарний стан санвузла є незадовільним: розбита раковина умивальника, туалет загального користування неприбраний, із трьох кабін працює лише одна, у якій знаходиться купа використаного паперу. У приміщенні санвузла відчувається неприємний запах.

У коридорах та на сходових клітинах відчувається запах тютюну, на сходах палять, є попільнички.

Санвузол не обладнаний миючими засобами, наявні лише холодна вода із неприємним запахом, яка є непридатною для пиття. За слів працівників Відділу, питною водою вони не забезпечені.

На першому поверсі будівлі відчувається різкий запах плісняви, зі стелі звисає багато величезного павутиння, стелі закопчені.

На території заводу вільно пересуваються близько 10 бродячих собак.

Дорога із приміщення корпусу, де знаходиться офіс до прохідної – не обладнана належним освітленням, ліхтарі розбиті.

На території заводу відчувається різкий «хімічний» запах.

У корпусі, де знаходиться офіс відділу, відсутні вказівники шляху евакуації та план евакуації у випадку виникнення пожежі, з працівниками Відділу не було проведено інструктаж, не було призначено відповідальну особу (не вказано – хто є відповідальною особою).

У коридорі поблизу офісу Відділу знаходяться неутилізовані ртутні лампи для денного освітлення.

За словами працівників, вони не ознайомлені зі своїми посадовими обов’язками, що не відповідає Колективній угоді та Кодексу законів про працю України.

Характер роботи та графік роботи працівників відрізняється, за їх словами, від попереднього, і вони не були про це заздалегідь попереджені у встановлені законодавством терміни (ст. 32, п. 2 КЗПП).

Комісія НМПУ констатує, що адміністрація ТОВ УНІАН не створила належні умови праці на підприємстві для членів профспілки всупереч Колективному договору та Кодексу законів про працю.

Медіа-профспілка вимагає від адміністрації ТОВ УНІАН визнати свій наказ про переміщення помилковим та незаконним та повернути журналістів з приміщення на вул. Магнитогорська, 1 на попередні робочі місця.

У випадку невиконання вимоги про повернення членів медіа-профспілки на свої попередні робочі місця, НМПУ буде звертатися до суду та інших органів з вимогою відновити законність.



Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Підрозділи ОС були напоготові адекватно реагувати на ймовірні підступні дії противника. Бойових втрат та поранень серед наших бійців не було

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.