Конституційна Асамблея готує документ, що узаконює диспотію

k dispotiyu

 
В Україні активно іде робота над реформою Основного Закону – Конституції України, над якою працює спеціально для цього створений орган – Конституційна Асамблея. За останній час було розглянуто чимало варіантів оновлення Конституції, які, однак, не завжди є доступними до публічного обговорення.


Під час засідання Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» на тему «Нова Конституція та євроінтеграція України» експертами з Конституційного права були озвучені основні концепції змін до Основного Закону, що їх розробила згадана Асамблея. Ці зміни ставлять під сумнів доцільність самої Конституційної реформи, адже фактично в разі її прийняття у влади з’явиться можливість встановити необмежений контроль над усіма царинами державного життя з боку однієї особи – чинного Президента України Віктора Януковича. Згідно з озвученими засадами цієї так званої реформи, президент може обійняти в собі повноваження усіх гілок влади, одноосібно призначати Уряд і суддів судів всіх рівнів. Такі дії експертів, що займаються розробкою змін до Конституції, вказують на те, що вони стали заручниками політичного замовлення з боку чинної влади.

Фактично, така нова редакція Основного Закону призведе до того, що в Україні буде узаконено деспотію.

В цій ситуації Організація Українських Націоналістів (бандерівців) звертається до членів Конституційної Асамблеї із закликом дослухатися до власної совісті й перестати виконувати політичне замовлення, винести проекти змін до Конституції на публічне обговорення громадськості й дозволити громаді також вносити свої зауваження та пропозиції щодо змін до Основного Закону.

ОУН(б) також закликає Президента України Віктора Януковича, якщо він не хоче в очах європейської спільноти, до якої країна наразі прямує, перетворитися на авторитарного диктатора, не підтримувати розроблені Конституційною Асамблеєю пропозиції, що несуть загрозу демократії в Україні.

Позиція ОУН(б) в даному питанні – розробка проекту Конституції європейського зразка, з правовими нормами, що відповідають політичним і юридичним принципам євроспільноти. І такий документ можливо розробити лише спільними діями і з узгодженням із українською громадськістю.

Голова ОУН (б) Стефан РОМАНІВКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Разговор президентов рф и США Владимира Путина и Джо Байдена будет рабочим, от него не нужно ждать прорывов

подробнее

Опрос

Як Ви сприйняли розслідування Bellingcat щодо вагнергейту?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.