Влада продовжує психологічний тиск на координатора молодіжного крила «УДАРу»
- Подробиці
- Опубліковано 28.12.2013 21:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7271
Зокрема, сьогодні вночі в Севастополі невідомі фарбою розмалювали авто його близьких. «Мене через моїх близьких продовжують залякувати. Майно близьких мені людей пошкоджують, на них тиснуть психологічно», - сказав він.
Білоцерковець нагадав, що не так давно йому також зіпсували автівку, а згодом його родичам почали дзвонити з погрозами. Він зауважив, що по обох цих фактах вже написав заяви до правоохоронних органів, однак його досі не викликали для надання пояснень. «За фактом пошкодження автівки ми також будемо звертатися до міліції. Однак, сподівань на те, що цю справу будуть розслідувати, дуже мало», - сказав Дмитро Білоцерковець.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
10.06.2026 09:28
Збито та подавлено 181 ворожий БпЛА10.06.2026 09:21
1190 москалів подохло минулої доби на українській земліВійськовий експерт Роман Світан в інтерв'ю Євгенії Кутновій заявив про критичну ситуацію в Костянтинівці


Коментарі