СБУ заблокувала банківські рахунки десяти самопроголошених «міністрів» та ватажків терористів
- Подробиці
- Опубліковано 20.05.2015 20:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2824
Служба безпеки України спільно з Державною службою фінансового моніторингу у результаті заходів з протидії фінансуванню тероризму виявили та заблокували банківські рахунки десяти ватажків терористичних організацій т.зв. «ДНР» і «ЛНР». Про це повідомляє прес-центр СБ України, передають «Конфлікти і закони».
Зокрема, зупинено видаткові операції на рахунках, що належать самопроголошеним «міністрам» та «головам народної ради» терористів. У дев’яти вітчизняних фінансових установах на рахунках т.зв. «голови ради міністрів» «міністра державної безпеки», «міністра транспорту», «міністра палива, енергетики та вугільної промисловості» інших підконтрольних терористам самозваних «посадовців» правоохоронці виявили понад 14 мільйонів гривень.
Встановлено, що ці кошти призначалися для фінансування терористичної діяльності незаконних збройних формувань, організації антиукраїнських акцій, вербування найманців для участі у бойових діях проти сил АТО в Луганській і Донецькій областях.
Тривають заходи із викриття й ліквідування інших каналів фінансування тероризму, притягнення до відповідальності громадян, причетних до створення та діяльності терористичних організацій.
Також з цієї категорії...

Сам о себе не позаботишься,...
3 апр. 2010 г.

Олександр Плахотнюк пояснив, чому суд...
16 авг. 2012 г.

Суд змінив запобіжний захід Ростиславу...
10 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
16 окт. 2025 г.

Збито та подавлено 288 цілей...
16 окт. 2025 г.

Фрідріх Мерц закличе ЄС використати...
16 окт. 2025 г.
Останні новини
16.10.2025 11:03
Збито та подавлено 288 цілей противника16.10.2025 10:55
1080 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.10.2025 12:10
Банка з політичними павукамиПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі