Єфремову: треба не папірці читати і в ефірі вищати, а закони вивчати

chetver karpachova

 
В ефірі «5» каналу пан Єфремов вищав, що прийняті у чорний четвер закони такі самі, як у Європі та Америці. Проте до відома Єфремова, право в Україні вчив не лише Портнов та його команда. Юристи вже розклали по літерам усі прийняті у неправомірний і з порушенням регламенту 16 січня закони. І наразі є фактом, що янукович,коли їх підписав, довів, що він не гарант Конституції України, а її основний і головний порушник. Вже багато юристів виказали з цього приводу свою точку зору. Не лишилась осторонь і Ніна Карпачова.


Перший Омбудсман України також зробила свою заяву, наголосивши, що прийняті 16 січня закони брутально порушують права людини та суперечать міжнародним зобов’язанням України.

Ніна Карпачова у своїй заяві зазначила наступне:

Півторамісячне очікування усього українського суспільства та міжнародної спільноти, що відповідно до конституційного принципу невідворотності покарання винні у брутальному застосуванні сили до мирних протестувальників 30 листопада 2013 року будуть притягнуті до персональної відповідальності, виявилося марним. На жаль, влада пішла шляхом правової легітимації репресивних дій правоохоронних органів і судової системи, схваливши голосами «більшості» Закони України № 3879 і № 3587 від 16 січня 2014 року.

Як за формою прийняття, так і за своїм змістом ці Закони суперечать Конституції України, стандартам прав і свобод людини, міжнародним зобов’язанням України та прецедентним рішенням Європейського суду з прав людини, зокрема «Вєренцов проти України» та «Шмушкович проти України».

Зазначені Закони порушують низку основоположних громадянських прав і свобод, гарантованих Конституцією України та Європейською конвенцією з прав людини, зокрема: свободу мирних зібрань, право на інформацію, свободу вільного пересування, права на справедливий судовий розгляд, свободу асоціацій, а також порушується принцип верховенства права.

За своєю суттю репресивно спрямовані норми цих Законів суперечать заявленому президентом України в.януковичем курсу щодо гуманізації українського законодавства.

Але найбільш небезпечним є те, що норми цих законів не сприятимуть розв’язанню у правовий спосіб існуючих соціальних конфліктів, а навпаки - поглиблюватимуть суспільне протистояння і, тим самим, у разі набрання чинності – вестимуть до загострення безпрецедентної суспільно-політичної кризи, що може призвести навіть до втрати незалежності України.

Слід також зазначити, що деякі правові новації є просто аморальними та містять корупційну складову. Так, нові норми Закону України «Про судоустрій та статус суддів», зокрема стаття 134, яка встановлює, що суддя, його близькі родичі і члени сім’ї в шести колінах від прадіда до правнука та навіть співмешканці, що не перебувають у шлюбі?!, отримали право на захист не лише безпеки, але і їхнього майна. А самі судді - додаткове право на обладнання житла охоронною та протипожежною сигналізаціями за рахунок державного бюджету, тобто – за рахунок громадян України - платників податків! Зрозуміло, що це не сприятиме зростанню громадської довіри до суду, та ніяким чином не додає громадянам гарантій на справедливий і безпристрасний суд.

Цілком очевидно, що проголосовані Верховною Радою України 16 січня 2014 року Закони, які зачіпають права і свободи мільйонів громадян, мають стати предметом широкого громадського обговорення і можуть бути введені в дію лише з урахуванням пропозицій громадянського суспільства та експертної оцінки з боку Венеціанської комісії Ради Європи.Комментарии

  -16 #1 zhideev 18 янв. 2014 г., 18:50:30
вам нужно поучиться уЕфремома как себя вести в эфире это человек умница не чкта вам.
  +7 #2 автомат калашникова 18 янв. 2014 г., 19:23:55
[quote name="zhideev"]вам нужно поучиться уЕфремома как себя вести в эфире это человек умница не чкта вам.[/quote]
Ты че, из его свиты? Это он - умница? Если такие как он для тебя - умница, то, тебя жаль: в доунбасе выходит нет умных людей. я считал, что Ганди - умница, Бальцерович, Мандела. А Ефремов - ПРеступник, который точно знает, что его посадят, когда власть изменится

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Підрозділи ОС були напоготові адекватно реагувати на ймовірні підступні дії противника. Бойових втрат та поранень серед наших бійців не було

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.