Повернення до редакції Конституції 2004 року не має нічого спільного з напрацюванням нового тексту Основного закону
- Подробиці
- Опубліковано 10.02.2014 16:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3142
Він наголосив, що протестувальники вимагають повернення до Конституції 2004 року, яка в незаконний спосіб – рішенням Конституційного Суду була відмінена і таким чином відбулася узурпація влади. «Конституція - Основний Закон України. Якщо ми відкриємо 150 статтю Конституції, де визначені повноваження Конституційного Суду, то побачимо, що КС займається вирішенням питань про конституційність законів та інших правових актів Верховної Ради України. Тобто Конституційний Суд України не наділений повноваженнями перевіряти на конституційність діючу редакцію Конституції», - сказав Валерій Карпунцов. Водночас, додав він, головна проблема в законах, які ухвалювала Верховна Рада на виконання рішення КС.
«Для того, щоб виконати вимоги Майдану, необхідно зібрати засідання парламенту, констатувати факт узурпації влади у 2010 році та 226 голосами відмінити всі ті закони, які були ухвалені на виконання нелегітимного рішення КС», - сказав народний депутат.
Після цього, наголосив Карпунцов, має відбутися процес удосконалення Конституції. «Нічого немає дивного, що погляди партій різняться відносно Конституції. Зараз ідуть переговори між «УДАРом», «Батьківщиною» та «Свободою» щодо змін до Конституції України», - сказав ударівець.
«Тому процес напрацювання нової редакції Конституції не скасовує вимог Майдану щодо повернення до Конституції 2004 року. І це можна і треба зробити швидко», - додав Валерій Карпунцов.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі