Карпунцов: Закриття проваджень стосовно посадових осіб за фактом розгону студентів не знімає відповідальності з держави
- Подробиці
- Опубліковано 13.02.2014 12:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5168
Закриття кримінальних проваджень стосовно колишнього голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова та екс-заступника голови Ради національної безпеки та оборони Володимира Сівковича за фактом жорстокого розгону студентів 30 листопада 2013 року не знімає відповідальності з держави, оскільки ці особи діяли від її імені. Про це заявив народний депутат парламентської фракції «УДАР» Валерій Карпунцов у ефірі телеканалу ТВі, повідомляють «Конфлікти і закони».
«Я сьогодні звернувся до Печерського та Шевченківського судів Києва із запитом, в якому вимагаю надати мені, як народному депутатові, відомості про всіх осіб, яких було звільнено від відповідальності за статтею 365 Кримінального кодексу України, як це було зроблено стосовно Попова та Сівковича», - сказав Карпунцов.
При цьому депутат звернув увагу на те, що відповідну норму про звільнення від відповідальності за статтею 365 було внесено провладною більшістю під час ухвалення закону щодо позбавлення від переслідування мирних громадян. «Йдеться про статтю про перевищення влади або службових повноважень. Але все ж таки ці особи діяли від імені держави і зняття відповідальності з конкретних персоналій ніяким чином не знімає відповідальності з держави за те, що творилося», - наголосив він.
На його думку, в усіх ухвалених парламентською більшістю законах чітко відстежується умисел утримування заручниками безневинних людей. «За час протестів понад 150 осіб позбавлені водійських прав, відкрито близько 300 кримінальних проваджень, за якими переважну частину людей тримають під вартою. Але чомусь ми не знаємо тих людей, які чітко ідентифікуються по відео. А в цей час вся Україна обговорює Попова та Сівковича», - додав депутат.
Карпунцов зазначив, що судова гілка влада впродовж останніх декількох років системно перетворювалася на корупційну вертикально-інтегровану машину державного пресингу громадян за гроші платників податків. «Судова влада, яка є фундаментом будь-якої держави, - незалежна, справедлива – у нас наразі такою не є. Зрозуміло, що вона не стала такою вчора, місяць тому чи до Майдану», - підкреслив він.
Також з цієї категорії...

Безглуздя зашкалює: депутатів «УДАРу» викликано...
22 окт. 2013 г.

Режим януковича стягивае в Киев...
29 нояб. 2013 г.

Колишньому начальнику управління ДАІ Києва...
18 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Поліція Києва повернула близько мільйона...
2 сент. 2025 г.

Реанимация януковича
2 сент. 2025 г.

Плани Китаю щодо нового світового...
3 сент. 2025 г.
Останні новини
03.09.2025 18:56
Плани Китаю щодо нового світового порядку03.09.2025 12:10
Збито та подавлено 451 ціль противника03.09.2025 10:15
780 москалів подохло минулої доби на українській землі02.09.2025 21:58
Реанимация януковичаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 2 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі