Журналістські спілки нагадують про злочини проти журналістів
- Подробиці
- Опубліковано 25.02.2014 11:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6688
Під час масових протестів в Україні з 21 листопада 2013 року постраждали та зазнали переслідувань близько 160 журналістів. Двох журналістів було вбито. Винні досі не понесли покарання.
Постійне зростання злочинів проти журналістів відбувається з 2009 року. Сподіваємося, що нова влада не тільки покарає винних, а ще й проведе реформу міліції. У сьогоднішньому вигляді міліція становить суспільну небезпеку.
Міліція має бути очищена від садистів та катів у погонах. Потрібно увести просту систему ідентифікації працівників МВС задля незворотності покарання за можливі злочини. Також слід залучити правозахисників та журналістів у процес реформування міліції.
Медіа-профспілка та Національна спілка готові співпрацювати з новим керівництвом МВС задля безпеки журналістів.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.06.2026 09:33
Збито та подавлено 132 цілі противника28.06.2026 09:27
1250 москалів подохло минулої доби на українській землі27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі