СБУ попередила, що Тимошенко хочуть убити

pokushenie

 
Служба безпеки попередила Управління держохорони, що життю Юлії Тимошенко загрожує небезпека. Про це «Українській правді» повідомила прес-секретар політика Марина Сорока, передають «Конфлікти і закони». За її словами, попередження УДО надійшло у ніч на вівторок.


Управління здійснює охорону Тимошенко як кандидата у президенти.

Наразі екс-прем'єрка перебуває з поїздкою у Миколаївській області.

У свою чергу у СБУ підтвердили цю інформацію. «Ми справді отримали інформацію про певну небезпеку декільком політикам в ході їхніх поїздок у південні та східні регіони», - заявили у прес-центрі СБУ.

«У тому числі серед цих політиків є кілька кандидатів у президенти. Всіх їх про це (загрозу) повідомили», - додали у СБУ.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.