Виконавське шахрайство, зав’язане на «Кредитних ініціативах»

kredit initsiativi

 
25 червня 2014 року представники ГО «Правова держава» разом із громадською ініціативою «Громадський контроль банків», які об’єднують позичальників – колишніх клієнтів банків, чиї кредити були перепродані факторинговій компанії ТОВ «Кредитні ініціативи», відвідають Броварський МВ ГУ МВС України, щоб дізнатися, як проходить досудове розслідування за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) відносно співробітників ТОВ «Кредитні ініціативи», а також Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.


Кримінальне провадження щодо неправомірних дій ТОВ «Кредитні ініціативи» було відкрито влітку 2013 р. за колективною заявою громадян, і кількість заявників тільки збільшується, але колектори безперешкодно продовжують здійснювати злочинну діяльність, використовуючи нотаріусів, суди і виконавчу службу!

У кінці 2012 року ТОВ «Кредитні ініціативи» викупило борги фізичних осіб у кількох банківських установ за 5-10% їх реальної вартості. Це відступлення прав вимоги за кредитними зобов’язаннями в іноземній валюті відбулося з численними порушеннями українського законодавства, одне з яких – відсутність у ТОВ «Кредитні ініціативи» дозволу НБУ на здійснення операцій з валютними цінностями, а отже дана установа не мала права ні купувати валютні кредити, ні в подальшому вимагати від позичальників виконувати свої зобов’язання в іноземній валюті.

Ми вимагаємо визнати недійсним відступлення прав вимоги за кредитами в іноземній валюті факторинговим компаніям, у яких відсутня генеральна ліцензія Національного банку України на операції з іноземною валютою, та притягнення винних осіб до відповідальності.

ТОВ «Кредитні ініціативи», статутний капітал якого складає 142 млн. грн., не має власного офісу і не здійснює господарської діяльності за місцем своєї юридичної адреси, яка вказана ними при реєстрації. Засновником ТОВ «Кредитні ініціативи» є офшорна компанія «ЧібейлЛімітед» з м. Нікосія (Кіпр), що насправді належить ПАТ «Альфа-банк» і керується його менеджментом.

Відступлення прав вимоги за споживчими кредитами порушує права споживачів фінансових послуг. ТОВ «Кредитні ініціативи» розгорнуло масову агресивну діяльність з вимагання коштів і заставного майна у колишніх позичальників банків, використовуючи інформацію, що складає банківську таємницю і на розголошення якої клієнти не давали згоди. Колишні клієнти банків, кредити яких були продані даному товариству, регулярно отримують телефонні дзвінки або смс, а також письмові вимоги з погрозами, включаючи наклейки на двері. Така діяльність підпадає під визначення «шахрайство та здирництво».

На пропозицію позичальників перевести правовідносини у правове поле ТОВ «Кредитні ініціативи» категорично відмовляється підписувати додаткові угоди з клієнтами і не бажає належним чином оформити договірні відносини. Навпаки, для залякування використовують різні методи тиску на клієнтів і розсилають на домашні адреси підроблені свідоцтва про право власності, у яких прізвище власника вже змінено на ТОВ «КІ», підроблені повідомлення від Київенерго про зміну власника квартири та листи з погрозами про позбавлення батьківських прав, виселення, фабрикування кримінальних справ проти позичальників тощо. Шахрайську діяльність ТОВ «КІ» здійснює за прямими вказівками керівництва ПАТ «Альфа-банк», якому і належить дана компанія.

Національна комісія, що регулює ринок фінансових послуг, не здійснює достатнього нагляду та контролю за діяльністю фінансових установ, особливо тих, що надають послуги з факторингу, яким банки відступають права вимоги за споживчими кредитами за 5-10% від номіналу. Таким чином, банки уникають оподаткування, а дохід, отриманий від стягнення факторинговою компанією усієї суми боргу чи майна позичальника, виводиться в офшори.

Факторинг – економічна сутність якого полягає у прискоренні обігу капіталу в економіці, фактично виконує лише функцію виведення коштів з країни в офшорні зони та уникнення оподаткування. Адже, кошти, стягнуті ТОВ «Кредитні ініціативи» шляхом неправомірних рішень або злочинних дій нотаріусів, не повертаються в економіку країни, а просто виводяться засновниками даного товариства закордон.

Поки існують злочинні схеми «відступлення» прав вимоги за кредитами від банків до фінансових установ, банки не зацікавлені сідати за стіл переговорів із клієнтами та дотримуватися вимог Закону України «Про захист прав споживачів».

Банки організували не лише знищення середнього класу, а влаштували геноцид нашого народу, а попередня влада разом із корумпованою судовою системою цьому сприяла!

Тому ми вимагаємо від Броварського МВС належним чином провести розслідування шахрайських дій ТОВ «Кредитні ініціативи», що кваліфікуються за ст. 190, та притягнути винних осіб до відповідальності.

Ми закликаємо Нацкомфінпослуг здійснювати контроль за дотриманням фінансовими установами вимог Закону України «Про захист прав споживачів», валютного законодавства та нормативно-правових актів Нацкомфінпослуг та НБУ.

Громадяни України, об’єднуйтесь у боротьбі за захист своїх прав проти свавілля банків та фінансових установ, за справедливу банківську та фінансову систему!

25 червня 2014 р. о 9-30 активісти планують відвідати Броварський МВ ГУМВС України за адресою: Київська область, місто Бровари, вул. Кірова 24.

О 12-00 – акція продовжиться пікетуванням офісу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (01001, м. Київ-1, вулиця Б. Грінченка, 3) та головного офісу ПАТ «Альфа-банк» за адресою м. Київ, вул. Десятинна 4/6.Комментарии

  +1 #1 світлана 22 марта 2018 г., 17:15:45
Мені пишуть постійно листи з погрозами,з тов кредитні ініціативи.Я маю 3дітей і скільки непросила шо дайте змогу платити мені частинами чи вишліть ксерокопію договору про те шо ви дійсно те що я платитиму ітими на погашення мого боргу в альфа банк або про те що ви викупили мій борг і коли що я нічого про це незнала шо мій борг перепраданий.

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Сейчас западный мир сконцентрирован на дипломатии, и иногда кажется, что это последний раунд переговоров перед большой войной

подробнее

Опрос

До яких дій Ви готові вдатися у разі російської інтервенції в Україну?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.