Прокуратура розслідує надмірну експлуатацію працівників посадовцями КП «Київпастранс»
- Подробиці
- Опубліковано 27.06.2014 11:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 11430
Як з’ясувалося, 15 водіїв автобусних парків, виконуючи вимоги свого керівництва, працювали без відпочинку понад встановленні законом 8 годин. Так, лише за останній місяць тривалість робочого часу для водіїв перевищила норму на 40-45 годин.
Такі протиправні дії посадовців могли призвести до трагічних наслідків для пасажирів та інших учасників дорожнього руху.
Зважаючи на виявлені порушення, столична прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення співробітниками комунального підприємства кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172 Кримінального Кодексу України (грубе порушення законодавства про працю).
Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц землі23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі