Службовці «Нафтогазу» незаконно розтратили 320 млн гривень бюджетних коштів
- Подробиці
- Опубліковано 12.08.2014 11:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4385
Прокуратурою Шевченківського району розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати службовими особами Національної акціонерної компанії «Нафтогаз Україна» понад 320 млн гривень бюджетних коштів, які були виділені на розвиток мінерально-сировинної бази.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
У 2012 році підприємство паливно-енергетичного комплексу уклало з приватною фірмою 4 угоди про проведення геологорозвідувальних робіт.
Кошти у повному обсязі були перераховані на рахунки фірми. Утім жодних робіт так і не було проведено.
Як з’ясувалося, вказана комерційна структура, маючи у штаті лише одного працівника, була створена для прикриття незаконної діяльності. Як наслідок, службовці «Нафтогазу» перерахували багатомільйонну суму на рахунки фіктивного підприємства.
Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) внесено в ЄРДР.
Триває досудове розслідування, хід якого перебуває на особливому контролі прокуратури міста Києва.
Крім того, столичним ГУ Міндоходів проводиться досудове розслідування кримінального провадження за фактом створення з метою прикриття незаконної діяльності у 2011-2013 роках низки суб’єктів господарювання, серед яких і фігурує вказана фірма.
Також з цієї категорії...

У рамках розслідування «поправки Кличко»...
29 окт. 2013 г.

У Красному Лимані затримали шпигуна-терориста
25 авг. 2014 г.

У будинку, який належить родині...
26 июн. 2015 г.
Набираючі популярність...

1050 кацапів подохло минулої доби...
5 июл. 2025 г.

Знешкоджено 292 ворожих БпЛА
5 июл. 2025 г.

Чому США припинили надавати Україні...
5 июл. 2025 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі