У Краматорську СБУ затримала «ДНР-івського» ката
- Подробиці
- Опубліковано 09.09.2014 12:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4042
Встановлено, що 24-річний мешканець Дружківки разом зі своїм батьком у червні ц.р. добровільно увійшли до складу «розстрільної групи №1 НКВД комендатури м. Дружківка». Ватажком банди карателів був терорист на прізвисько «Кісель».
Місцеві мешканці називають імена щонайменше п’яти громадян, яких нелюди стратили у лісосмузі селища Донський на околиці Дружківки. Свідки розповідають про особливу жорстокість, з якою «К» катував своїх земляків.
У рамках кримінального провадження за ст. 115, 121, 126, 127, 258-3 Кримінального кодексу України (убивство, умисне тяжке тілесне ушкодження, побої і мордування, катування, терористична діяльність) здійснюються невідкладні оперативно-слідчі дії.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
21.07.2026 18:04
Прем’єр-міністром Великої Британії офіційно став Енді Бернем21.07.2026 09:52
Збито та подавлено 46 цілей противникаВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 липня


Коментарі