Стосовно голови Держагентства водних ресурсів відкрито кримінальне провадження
- Подробиці
- Опубліковано 23.09.2014 16:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3409
Прокуратурою Київської області відкрито кримінальне провадження стосовно Голови Державного агентства водних ресурсів України Василя Сташука, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
В ході розслідування встановлено, що протягом 2011-2012 років було безпідставно виділено бюджетні кошти у розмірі понад 24 млн грн на проведення берегоукріплення Київського водосховища у районі с. Нові Петрівці біля резиденції колишнього Президента України «Межигір’я». Державні гроші були витрачені не зважаючи на те, що найбільшого руйнування на той час зазнавала берегова лінія Кременчуцького та Каневського водосховища.
За клопотанням прокуратури Київської області, Печерським райсудом м. Києва посадовця відсторонено від посади. Крім того, судом також обрано запобіжний захід відносно підозрюваного у вигляді домашнього арешту.
Нагадаємо, 12 вересня поточного року у цьому кримінальному провадженні прокуратурою Київщини повідомлено про підозру у зловживанні владою першому заступнику голови Держводагенства, який безпосередньо погодив виділення вказаних коштів на берегоукріплення.
Розслідування у вказаному провадженні триває і знаходиться на контролі у Генерального прокурора України
Також з цієї категорії...

День адвокатуры: серьезность обсуждения и...
24 дек. 2009 г.

янукович, Азаров і Пшонка досі...
12 нояб. 2015 г.

З незаконної оренди прокуратура повернула...
13 янв. 2016 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

У Києві викрили чергову схему...
22 сент. 2025 г.

Дональд Трамп заявив, що готовий...
7 окт. 2025 г.
Останні новини
07.10.2025 12:01
Збито та подавлено 88 ворожих БпЛА07.10.2025 11:54
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі06.10.2025 11:29
Збито та подавлено 83 цілі противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі