Прокуратурою Київщини викрито екологічного інспектора на отриманні хабара

prokuratura new

 
Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками ГВ БКОЗ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області затримано держінспектора Державної екологічної інспекції, який вимагав та отримав від підприємця 10 тисяч гривень за отримання дозволу безперешкодно видобувати корисні копалини. Зловмисника затримали під час передачі вказаної суми, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області.


Прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження стосовно державного інспектора за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднаної із вимаганням). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.